KIM SĄ
PARKS?
CO ROBI
ROOFMIN?

Oto, co należy wiedzieć o dachówkach gumowych i gumowych materiałach dachowych. Fakty o nas

Oto, co należy wiedzieć o dachówkach gumowych i gumowych materiałach dachowych.

Dachówki gumowe i gumowe materiały dachowe to nowa i niedroga opcja pokrycia dachowego, która jest dostępna w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Jednym z najbardziej popularnych stylów jest dach łupkowy lub cedrowy. Są one wykonane tak, aby przypominały prawdziwe płytki łupkowe lub gonty cedrowe. Można je również wykonać w taki sposób, aby przypominały inne rodzaje tradycyjnych pokryć dachowych, np. tradycyjne pokrycia ceramiczne.

Dlaczego teraz?
Fani serialu Simpsonowie wiedzą, że pożar opon w Springfield płonie w mieście od prawie 30 lat. Z wielu powodów opony stanowią jeden z najbardziej problematycznych strumieni odpadów.
Ze względu na kształt opon i znaczną objętość pustej przestrzeni, zajmują one nieproporcjonalnie dużo miejsca w porównaniu z bardziej kompaktowymi odpadami, są niezwykle trwałe i nie ulegają naturalnemu zużyciu. Dawniej preferowaną metodą usuwania opon było ich spalanie.
To właśnie branża budowlana okazała się najbardziej popularnym miejscem, do którego trafiają stare opony. Rozdrobnione opony zaczęto stosować jako izolację gleby na drogach i polach odwadniających. Opony można przetapiać na asfalt do budowy nawierzchni dróg, boisk sportowych i placów zabaw.

W miarę jak recykling opon staje się coraz bardziej złożony, pojawiają się coraz bardziej zaawansowane produkty konsumenckie. Jednym z takich innowacyjnych produktów są dachówki z recyklingowanej gumy, zaprojektowane tak, aby uosabiały jedne z najpiękniejszych materiałów okładzinowych — naturalny łupek i cięte płytki z drewna cedrowego.

O nas

Skontaktuj się