Średnia roczna temperatura w Polsce wynosi około 6-8°C. Na południu kraju w zimie słupek termometru spada poniżej -10°C, wiele osób może nie być w stanie realizować swoich projektów modernizacji domu w zimie, ale montaż gumowych dachówek Roofmin nie stanowi problemu w takich warunkach.

Wiele materiałów dachowych wymaga sezonowego układania, ale unikalny skład materiału Roofmin jest odporny na skrajne temperatury, dzięki czemu dachówki można układać w każdych warunkach pogodowych. Nawet jeśli temperatura spadnie do -10°C, wykonawca będzie mógł zainstalować ten produkt.

Dachówki Roofmin praktycznie nie wymagają konserwacji i nie mają problemów z zamarzaniem/rozmrażaniem. Są one również odporne na ogień, silne wiatry i uderzenia. Zaprojektowane z myślą o trwałości, dachówki mają ten sam kolor na całej powierzchni i są objęte 50-letnią gwarancją.

W normalnych warunkach produkty Roofmin są odporne na zwijanie się, pękanie i blaknięcie, pleśń, algi, grzyby i owady. Ponadto płytki nie wchłaniają wody, co eliminuje problemy związane z zamrażaniem i rozmrażaniem oraz umożliwia montaż w każdych warunkach pogodowych.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *